Programlarımız

RAHAT & HUZURLU

HERKESE UYGUN PROGRAMLAR

PİYANO

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Müziğe başlangıç olarak küçük yaş grubunda tercih edilen en önemli enstrümandır. Genelde okuma-yazma alışkanlığı kazanan veya eğiliminde olan çocuklar müziği okumaya hazır olup, piyano eğitimine başlayabilir. Derslerimiz birebir olup, alanında uzman akademisyen ve icracı öğretmenler eşliğinde çağdaş ve günümüze hitap eden seçkin geniş bir repertuarla ilerler. Bununla birlikte ABRSM sınavlarına da öğrencilerimiz hazırlanır.

ABRSM

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Kurumumuz resmi ABRSM sınav merkezi olup her yıl mayıs ayı içerisinde sınavlar yapılmaktadır. Bu konuda kulaktan dolma bilgilerle değil, bizzat bu sınavlara girmiş, resmi öğretmenlik hakkı kazanmış ve tecrübeli hocalardan oluşan kadromuz sizlere piyano-keman ve gitar dersleri sınav içeriği hakkında yardımcı olacaktır.

KEMAN

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Keman derslerinde yay-teknik-entonasyon-repertuar konusunda öğrencinin ilgi ve becerisine yönelik hedefler belirlenir. Dersler birebir olup, performans ve pedagoji alanında uzman- akademisyen öğretmenler tarafından verilir. Bununla birlikte ABRSM sınavlarına da öğrencilerimiz hazırlanır.

GİTAR

Başlangıç, Orta, İleri Seviye

Gitar derslerimizde, uzman-akademisyen hocalarımız klasik-pop ve türevlerine dair güncel müziği ifade eden çağdaş eserlerden oluşan geniş bir repertuarla sizleri bekliyor. Bununla birlikte ABRSM sınavlarına da öğrencilerimiz hazırlanır.

HAYALERİNİN PEŞİNDEN GİTMEK İÇİN HAZIR MISIN?